22.kolo MŠK Slavoj Spišská Belá „B“ – TJ Družstevník Batizovce 5:0 (1:0)

Zostava MŠK:
Igor Jurský, Marek Siska, Silvio Mlak, Filip Neupauer, Anton Čup, Matúš Marhefka, Andrej Džadoň, Miroslav Jurčo, Mário Čarnogurský (68. Marek Podolinský), Alojz Dunka (77. Jozef Maťáš), Martin Mezey (83. Ján Nebus)

Striedali:
Marek Podolinský, Ján Nebus, Matej Bednár, Radoslav Adamiak, Jozef Maťáš

Góly:
Martin Mezey 2, Matúš Marhefka, Marek Siska, Ján Nebus

21.kolo OFK Veľký Slavkov – MŠK Slavoj Spišská Belá „B“ 2:3 (1:2)

Zostava MŠK Slavoj Spišská Belá:
Igor Jurský, Marek Siska, Silvio Mlak, Filip Neupauer (90. Ján Nebus), Matej Dobeš (55. Milan Zacher), Anton Čup, Patrik Ivančák (85. Marek Podolinský), Matúš Marhefka, Andrej Džadoň, Miroslav Jurčo, Jozef Maťaš

ŽK:
Marek Podolinský

Góly:
Matúš Marhefka, Marek Siska, Anton Čup

Tabuľka po 21. kole:

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Toporec 21 16 2 3 60 : 22 50 17
2 logo TJ Tatran Ľubica 21 12 4 5 33 : 16 40 7
3 logo FK Veľká Lomnica 21 11 4 6 38 : 39 37 4
4 logo FK 49 Spišský Hrhov 21 11 3 7 38 : 26 36 3
5 logo ŠK Zemedar Poprad – Stráže 21 11 3 7 40 : 29 36 6
6 logo OFK Vikartovce 21 11 3 7 43 : 34 36 6
7 logo MŠK Slavoj Spišská Belá B 21 10 4 7 52 : 33 34 7
8 logo OŠK Spišský Štvrtok 21 9 5 7 39 : 38 32 -1
9 logo TJ Družstevník Batizovce 21 7 6 8 33 : 47 27 -6
10 logo OFK Veľký Slavkov 21 6 8 7 52 : 44 26 -7
11 logo TJ Tatran Liptovská Teplička 21 7 5 9 40 : 43 26 -4
12 logo TJ Baník Hôrka 21 7 4 10 33 : 47 25 -8
13 logo TJ Partizán Vernár 21 6 4 11 30 : 48 22 -8
14 logo FK Thermal Park Vrbov 21 5 2 14 30 : 59 17 -13
15 logo ŠK Lučivná 21 4 4 13 31 : 46 16 -17
16 logo 1. FC Mengusovce 21 2 5 14 24 : 45 11 -19
Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

20. kolo MŠK Slavoj Spišská Belá „B“ – TJ Toporec 0:1 (0:1)

Zostava MŠK SLavoj Spišská Belá:
Igor Jurský, Miroslav Duchnický, Marek Siska, Silvio Mlak, Filip Neupauer (50. Andrej Džadoň), Matej Dobeš, Anton Čup, František Žmijovský(86. Ján Nebus), Marek Podolinský(40. Matej Bednár), Jozef Maťáš, Patrik Ivančák

Náhradníci:
Andrej Džadoň, Matej Bednár, Marek Barnáš, Ján Nebus, Martin Strakuľa, Miroslav Buxár

Zostava TJ Toporec:
Tomáš Zavadský, Martin Zemianek, Milan Mitura, Slavomír Šatek, Patrik Dzurňák, Dávid Galschneider , Jozef Habiňák, Ján Fias, Peter Strakula(90. František Glodžak), Stanislav Mitura, Martin Pompa (78. Michal Koršňák)

Náhradníci:
Michal Koršňák, František Glodžak, Miroslav Dragošek

ŽK:
Igor Jurský, Filip Neupauer, Andrej Džadoň – Dávid Galschneider

Góly:
(40.) Slavomír Šatek

Tabuľka po 20. kole:

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Toporec 20 15 2 3 57 : 21 47 17
2 logo TJ Tatran Ľubica 20 12 4 4 33 : 15 40 10
3 logo OFK Vikartovce 20 11 3 6 43 : 32 36 6
4 logo FK 49 Spišský Hrhov 20 10 3 7 37 : 26 33 0
5 logo ŠK Zemedar Poprad – Stráže 20 10 3 7 37 : 28 33 3
6 logo OŠK Spišský Štvrtok 20 9 5 6 38 : 35 32 2
7 logo MŠK Slavoj Spišská Belá B 20 9 4 7 49 : 31 31 4
8 logo FK Veľká Lomnica 19 9 4 6 31 : 35 31 1
9 logo OFK Veľký Slavkov 20 6 8 6 50 : 41 26 -4
10 logo TJ Tatran Liptovská Teplička 20 7 5 8 39 : 40 26 -4
11 logo TJ Družstevník Batizovce 20 6 6 8 31 : 47 24 -6
12 logo TJ Baník Hôrka 20 6 4 10 31 : 46 22 -8
13 logo TJ Partizán Vernár 20 6 4 10 28 : 45 22 -8
14 logo FK Thermal Park Vrbov 20 5 2 13 30 : 55 17 -13
15 logo ŠK Lučivná 20 3 4 13 27 : 46 13 -17
16 logo 1. FC Mengusovce 19 2 5 12 21 : 39 11 -16

19. kolo ŠK Lučivná – MŠK Slavoj Spišská Belá „B“ 0:2 (0:0)

Zostava ŠK Lučivná: Farkašovský Ján, Garajček Michal, Čáni Dávid, Kečka Ján, Čáni Dalibor, Marton Ján, Bujňák Peter, Diabelko Ľubomír, Gontkovič Michal, Gallovič Anton (kapitán), Melicherčík Tomáš
Striedali: Levocký Ivan, Antoška Miroslav

Zostava MŠK: Jurský Igor, Duchnitzký Miroslav, Ivančák Patrik, Siska Marek (kapitán), Jurčo Miroslav, Podolinský Marek, Mlak Silvio, Neupauer Filip, Dobeš Matej, Čup Anton, Maťaš Jozef
Striedali: Palčo Dominik, Džadoň Andrej

Góly: Ivančák Patrik, Palčo Dominik

ŽK: Gontkovič Michal (Lučivná)

Rozhodovali: Zacher, Jakubčo, Koč

Počet divákov: 60

18. kolo MŠK Slavoj Spišská Belá „B“ – FK Thermal Park Vrbov 4:0 (2:0)

Zostava MŠK: Jurský Igor, Duchnitzký Miroslav, Marhefka Peter, Ivančák Patrik, Maťaš Martin, Milaňák Marek, Siska Marek (kapitán), Jurčo Miroslav, Zacher Milan, Podolinský Marek, Vida Dominik
Striedali: Bednár Matej, Mezey Martin, Marhefka Matúš

Zostava FK Thermal Park: Varmus Lukáš, Dučák Lukáš, Kolodzej Dárius, Pirožek Patrik, Duda Martin, Krátky Maroš, Štiber Anton, Ondrejka Tomáš (kapitán), Michalčík Martin, Zakopian Miloš, Varmus Martin
Striedali: Štefaňák Matej, Faltin Tomáš

Góly: Maťaš Martin, Ivančák Patrik, Duchnitzký Miroslav, Mezey Martin

ŽK: Marhefka Peter, Vida Dominik – Pirožek Patrik

Rozhodovali: Melničuk, Šoltys, Rusnák

Počet divákov: 50

17. kolo MŠK Slavoj Spišská Belá „B“ – TJ Tatran Liptovská Teplička 6:0 (2:0)

Zostava MŠK: Jurský Igor, Duchnitzký Miroslav, Mlak Silvio, Dobeš Matej, Ivančák Patrik, Marhefka Matúš, Neupauer Filip, Maťaš Martin, Milaňák Marek (kapitán), Siska Marek, Zacher Milan
Striedali: Bednár Matej, Podolinský Marek, Mezey Martin

Zostava TJ Tatran: Bulava Dávid, Paračka Patrik, Praško Jaroslav, Pitoňák Adrián, Fendek Michal, Bruk Tomáš (kapitán), Pitoňák Jozef, Paračka Andrej, Kubaloš Dávid, Bruk Filip, Smolár Pavol
Striedali: Bulava Matej, Bulava Marek, Smolár Juraj

Góly: Mezey Martin 2, Marhefka Matúš, Siska Marek, Ivančák Patrik, Podolinský Marek

ŽK: Bruk Filip (T. Teplička)

Rozhodovali: Ohalek, Kalinaj, Sedláčková

Počet divákov: 100

16. kolo ŠK Zemedar Poprad-Stráže – MŠK Slavoj Spišská Belá „B“ 4:1 (3:0)

Zostava ŠK Zemedar: Zgodava Peter, Ščuka Jaroslav, Rušin Peter (kapitán), Kovalčík Peter, Gašpar Ján, Noga Peter, Lipták Marek, Barabas Rastislav, Rušin Lukáš, Sečka Štefan, Michalek Peter
Striedali: Bjalončík Marek, Ratkoš Ľubomír, Dreisig Matej

Zostava MŠK: Tomala Rastislav, Duchnitzký Miroslav, Mlak SIlvio, Podolinský Marek, Jurčo Miroslav (kapitán), Čup Anton, Ivančák Patrik, Marhefka Matúš, Neupauer Filip, Suchanovský Daniel, Maťaš Jozef
Striedali: Džadoň Andrej, Tomeček Dominik, Nebus Ján

Góly: Kovalčík Peter 2, Rušin Lukáš – Podolinský Marek

ŽK: Rušin Peter – Marhefka Matúš, Neupauer Filip

Rozhodovali: Gandžala Matejka, Šoltys

Počet divákov: 50

14. kolo FK 49 Spišský Hrhov – MŠK Slavoj Spišská Belá „B“ 2:1 (1:1)

Zostava FK 49: Kollár Marek, Kožuško Ján, Dolanský Miroslav, Drabík Roman, Dzurňák Dávid, Dzurňák Jozef, Komara Miloš, Glevický Ľubomír (kapitán), Kožuško Dušan, Dzurňák Ladislav, Maľučký Dávid
Striedali: Benko Lukáš, Wagner Tomáš

Zostava MŠK: Jurský Igor, Duchnitzký Miroslav, Mlak Silvio, Podolinský Marek, Jurčo Miroslav (kapitán), Čup Anton, Ivančák Patrik, Siska Marek, Maťaš Jozef, Čarnogurský Mário, Marhefka Matúš
Striedali: Džadoň Andrej, Neupauer Filip, Adamjak Radoslav

Góly: Glevický Ľubomír, Džurňák Ladislav – Siska Marek

ŽK: Ivančak Patrik, Čup Anton (Sp. Belá)

Rozhodovali: Zacher, Petrik, Melničuk

Počet divákov: 250

13. kolo TJ Partizán Vernár – MŠK Slavoj Spišská Belá „B“ 0:6 (0:3)

Zostava TJ Partizán: Sasák Vladimír, Gajan Michal, Dzivjak Maroš, Ondruš Ondrej, Ondruš Marek, Greňa Róbert, Gandžala Lukáš, Greňa Ľubomír (kapitán), Bašista Oliver, Zeleňák Stanislav, Šepitka Peter
Striedali: Handala Ján

Zostava MŠK: Jurský Igor, Duchnitzký Miroslav, Mlak Silvio, Podolinský Marek, Jurčo Miroslav (kapitán), Čup Anton, Ivančák Patrik, Siska Marek, Maťaš Jozef, Čarnogurský Mário, Neupauer Filip

Góly: Neupauer Filip 3, Duchnitzký Miroslav, Siska Marek, Podolinský Marek

ŽK: Handula Ján – Čarnogurský Mário, Maťaš Jozef

Rozhodovali: Matejka, Valluš, Pompa

Počet divákov: 50

12. kolo MŠK Slavoj Spišská Belá „B“ – 1. FC Mengusovce 4:2 (3:0)

Zostava MŠK: Jurský Igor, Duchnitzký Miroslav, Mlak Silvio, Marhefka Matúš, Podolinský Marek, Jurčo Miroslav (kapitán), Čup Anton, Džadoň Andrej, Ivančák Patrik, Siska Marek, Maťaš Jozef
Striedali: Gallik Filip, Nebus Ján

Zostava 1. FC: Dunaj Jurčo Pavol, Kundráč Branislav, Jackovič Martin, Bombara Matúš, Gallo Radovan, Dzurňák Ľubomír, Fridmanský Ľuboš, Mihálik Branislav (kapitán), Gontkovič Patrik, Bendík Róbert, Unger Lukáš
Striedali: Jančík Tomáš, Šesták Matúš, Marušinec Ján

Góly: Podolinský  Marek 2, Siska Marek, Duchnitzký Miroslav – Jančík Tomáš, Bombara Matúš (11m)

ŽK: Maťaš Jozef, Marhefka Matúš –Bendík Róbert, Mihálik Branislav, Gontkovič Patrik

Rozhodovali: Chmura, Jakubčo

Počet divákov: 50