26.kolo MŠK Slavoj Spišská Belá „A“ – ŠK Harichovce  3:2 (3:0)

Sezónu sme ukončili víťazstvom.

Zostava MŠK : Igor Jurský, Juraj Andráš, Peter Marhefka, Jozef Maťaš, Dominik Vida, Jozef Šavel, Marek Milaňák, Peter Pokrivčák, Matúš Heutschy, Martin Maťaš, Alojz Dunka

Striedali : Jozef Gancarčík, Marek Barnáš, Matúš Marhefka

Góly :  Dunka, Maťaš 2 (1 z 11 m)

V poslednom zápase sezóny  naši chlapci nastúpili na domácom ihrisku proti ŠK Harichovce. Tento zápas bol  rozlúčkovým pre Martina Maťaša, ktorý ukončil svoju hráčsku kariéru. Našim futbalistom vyšiel úvod zápasu.  Už v 8. minúte otvoril skóre zápasu Alojz Dunka . V 14. minúte z pokutového kopu na 2:0 zvýšil Martin Maťaš. O minúte neskôr už bolo 3:0, keď autorom gólu bol opäť Martin Maťaš. Prvý polčas patril našim hráčom, no druhom polčase nám hra nešla, súper to využil a dvoma gólmi zápas zdramatizoval. Výsledkom 3:2 ukončili naši chlapci sezónu, po ktorej im v tabuľke patrí 6. priečka. Po zápase povedal asistent trénera Ján Pokrivčák „  Z  môjho pohľadu by som dnešný zápas hodnotil tak, že pozostával z dvoch rozdielnych polčasov. Prvý polčas sa niesol v našej réžii. Mali sme výborný úvod do stretnutia. Nášho súpera sme dostali pod náš tlak, čo nám vynieslo to, že do 15 min. sme dali 3 góly. Po týchto góloch došlo z našej strany k miernemu uspokojeniu. Mali sme aj ďalšie šance, ktoré sme však nevyužili na strelenie ďalšieho gólu. Sem tam sa objavila v našej kombinácii aj nepresnosť v prihrávkach. Druhý polčas sa niesol už v réžii nášho súpera. Paradoxné na tom je, že práve náš súper hral o jedného hráča v poli menej z dôvodu, že na konci prvého polčasu im rozhodca správne vylúčil hráča po druhej žltej karte. Túto šancu sme však nevyužili na strelenie ďalších gólov, ale naopak dvakrát sme inkasovali. Oba góly padli po našom nedôraze v obrannej činnosti. Súper v druhom polčase zvýšil pohyb najmä v stredovej formácii a celé mužstvo podalo kolektívny výkon. Prezentoval sa kvalitnou hrou, ktorú produkoval v celej jarnej časti. Bol to jeden z najlepších súperov, ktorý u nás nastúpil. Treba, alepoďakovať našim futbalistom za predvedenú hru nielen v dnešnom zápase, ale aj počas celej jarnej časti tejto sezóny. Svojim prístupom ku hre ukázali, že futbal vedia hrať. Nasvädčuje tomu postavenie mužstvav jarnej časti, ktorú sme vyhrali. Nebyť niektorých nezvládnutých zápasov v jesennej časti, mohlo byť postavenie nášho mužstva ešte vyššie.“