25.kolo FK Poprad „B“ – MŠK Slavoj Spišská Belá 3:2 (2:0)

Nervózny derby zápas vyhralo šťastnejšie mužstvo
V extrémne teplom počasí sa odohrával derby zápas, v ktorom prevládali prehnané emócie.  V zápase v ktorom prakticky už o nič nešlo, sa hral futbal s prehnanou hrubosťou a množstvom zbytočných faulov. Domáci futbalisti sa ujali vedenia už v 7. minúte, keď Gajan hlavou prekonal bezmocného Dulebu. Na 2:0 pre FK upravil tvrdou strelou vo vnútri šestnástky nepokrytý Bolcár.  Aj naši futbalisti si v prvom polčase vypracovali gólové príležitosti, ale  Dunka ani Pokrivčák nedokázali  prekonať neistého brankára Smoleňáka. Pred záverom polčasu sa zranil náš brankár Duleba, ktorý zápas nedohral. V druhom polčase sme sa presadili strelecky aj my. V šestnástke, po faule na  Heutschyho upravil   na 2:1 z pokutového kopu Milaňák. Autorom nášho druhého gólu bol opäť Milaňák, ktorý umiestnenou hlavičkou  prekonal  domáceho brankára a vyrovnal stav stretnutia na 2:2. Zdalo sa, že zápas skončí spravodlivou deľbou bodov, ale v nastavenom čase sa domácim futbalistom podarilo streliť víťazný gól a upraviť stav zápasu na konečných 3:2.   (fb)