24.kolo MŠK Slavoj Spišská Belá „A“ – FK Slovan Helcmanovce 6:0 (2:0)

Helcmanovce odišli domov s poltuctom

Naši chlapci v dnešnom stretnutí  dokonale odčinili streleckú nemohúcnosť z predchádzajúcich troch zápasoch. Svojmu súperovi z Helcmanoviec nadelili poltucet a pri väčšom šťastí našich hráčov mohli hostia odísť zo Spišskej Belej aj s dvojcifernou nádielkou. Od úvodných minút sme mali hru pod svojou  kontrolou. Už v prvej desaťminútovke sme nevyužili tri gólové príležitosti. Skóre zápasu otvoril v 24. minúte Heutschy. Ten istý hráč krásnou strelou pod brvno zvýšil na 2:0. V druhom polčase sme našu prevahu stupňovali a na 3:0 upravil Dunka, na ktorého volej bol brankár hostí prikrátky. Svojim hetrikom na 4:0 zvyšoval  opäť Heutschy. Do listiny strelcov sa ešte zapísali Mezey a Dunka, ktorý skóroval už druhý krát. Našich futbalistov čakajú v tejto sezóne ešte zápasy v Poprade a posledný  doma s Harichovcami. (fb)

Zostava MŠK:  Maroš Duleba, Juraj Andráš, Peter Marhefka , Jozef Maťaš, Dominik Vida, Jozef Gancarčík, Marek Milaňák, Alojz Dunka, Matúš Heutschy, Peter Pokrivčák, Jozef Šavel

Góly: Heutschy 3, Dunka 2, Mezey

Striedali: Martin Mezey, Juraj Depta,

Rozhodovali: Pristáč  – Feckanin, Kmec