22.kolo MŠK Slavoj Spišská Belá „A“ – TJ Štart Hrabušice 1:1 (0:1)

Po rozpačitom prvom polčase napokon remíza
V dnešnom zápase sme narazili na súpera s ktorým máme nepriaznivú bilanciu. Tri prehry a skóre 5:10. Naši chlapci mali čo odplácať Hrabušiciam. Veď na prehru 1:2 z jesene sa len tak skoro nedá zabudnúť. Prvú gólovú príležitosť mal Pokrivčák, no jeho  strela tesne minula bránu Hrabušíc. V 13. minúte s veľkou dávkou šťastia strelili hostia  úvodný gól, ktorý  nás poriadne zaskočil. Prestali sme hrať svoju hru. Viazla nám kombinácia, medzihra bola veľmi kostrbatá. Utápali sme sa v zbytočných kľučkách a dlhom vození lopty. Rozpačitý prvý polčas napokon skončil 1:0 pre hostí z Hrabušíc. V druhom polčase sme začali hrať aktívnejšie, ale futbalová šťastena bola urazená a nechcela sa prikloniť na našu stranu. Gólové príležitostí Gancarčíka, Milaňáka, Dunku aj Maťašové brvno nezmenilo ukazovateľ skóre.  S pribúdajúcimi minútami hostia hru kúskovali a umne zdržiavali.  Našim chlapcom sa, ale predsa podarilo aspoň vyrovnať. Autorom vyrovnávajúceho gólu bol Peter Marhefka, ktorý upravil na konečných 1:1.

Zostava MŠK: Duleba, Andráš, Vida, Marhefka P., Šavel, Heutschy, Pokrivčák, Milaňák, Dunka, Maťaš, Gancarčík

Striedali:  Mezey,Marhefka M., Depta

Góly: Peter Marhefka – Hanzely

ŽK: Šavel – Hanzely

Rozhodovali: Kunaj, Kandráč, Brendza