20.kolo MŠK Slavoj Spišská Belá “A” – FK 1931 Hranovnica 3:0 (1:0)

Zostava MŠK : Duleba, Šavel, Marhefka P., Jurčo, Andráš, Depta, Pokrivčák, Gancarčík, Heutschy, Maťaš, Dunka   Striedali : Mezey, Vida, Milaňák

Góly : Andráš, Gancarčik, Dunka

Potvrdili sme úlohu favorita.

V dnešnom zápase sme potvrdili úlohu papierového favorita. Vyhrali sme rozdielom triedy nad FK 1931 Hranovnica 3:0. Naši chlapci opäť podali dobrý a zodpovedný výkon. Porazili súpera s množstvom skúsených hráčov a natiahli šnúru bez prehry na osem stretnutí.  Naposledy naši  prehrali v 12. kole 27. októbra 2013 s popradskou rezervou 2:4. Darí sa nám  aj v defenzíve . Maroš  Duleba  vychytal  tretí zápas v rade  s čistým kontom. Opraty dnešného zápasu sme držali pevne vo svojich rukách. Vytvorili sme si hernú prevahu a viacero gólových príležitostí, ktoré však zahodili Depta, Dunka a Pokrivčák. Jediný gól v prvom polčase padol po priamom kope, ktorý zahrával Andráš. Jeho pekne zatočená strela skončila v hosťujúcej bráne. Aj v druhom polčase bola prevaha na našej strane. Druhý gól v 49. minúte zaznamenal prízemnou strelou Gancarčík. Súperova statická  hra nerobila našim chlapcom väčšie problémy, pretože sme boli kondične aj fyzicky  lepší. Do listiny strelcov sa zapísal aj Dunka, ktorý upravil na konečných 3:0.