V Smižanoch plný bodový zásah.

Smižany – Spišská Belá A 2:3 (1:2)

V dnešnom zápase sme potrebovali vyhrať a pretrhnúť streleckú smolu. Domáci futbalisti nám chceli v tom zabrániť. Začali aktívnejšie mali zopár streleckých pokusov, ale náš brankár nás podržal. Postupne herná prevaha prechádzala na našu stranu. Z úvodného gólu sme sa tešili v 20. minúte. Úspešným strelcom bol Dunka, ktorého strelecký projektil prekonal domáceho brankára. Hernú pohodu v našom mužstve na chvíľku schladil domáci Dofek, ktorý využil zaváhanie nášho brankára a vyrovnal na 1:1. Ale aj naďalej sme boli  iniciatívnejším mužstvom. V 30. minúte sa do listiny strelcov zapísal Zacher, ktorý upravil polčasový výsledok na 2:1. Ten mohol byť aj vyšší, keby Bednárová umiestnená strela neskončila na brvne, Dunkov samostatný nájazd bol úspešný a aj jeho strela neopečiatkovala žrď. Aj v druhom polčase sme hrali dobre, len nám chýbalo zakončenie. Po Džadoňovom lobe sa lopta odrazila od brvna na brankovú čiaru a po peknom centri od Džadoňa, Mezey zaváhal pri gólovom zakončení. Skóre zápasu sa menilo v 70. minúte. Autorom nášho tretieho gólu bol Mezey, ktorý tečoval Harakalyho strelu. V závere zápasu sa podarilo domácim skorigovať stav zápasu na konečných 2:3.  V dnešnom zápase naši futbalisti podali zodpovedný, bojovný a hlavne kolektívny výkon za čo im patrí poďakovanie.

Zostava MŠK: Duleba, Čup, Milaňák, Zacher, Vida, Bednár, Depta, Džadoň(Barnáš), Harakaly(Žmijovský),