Vysoká výhra našich futbalistov.

MŠK Spišská Belá – TJ Kluknava 7:0 (4:0)

V domácom zápase si naši futbalisti urobili  z Kluknavy trhací kalendár.  Hostia boli celý zápas  v hlbokej defenzíve. Tempo a štýl hry udávali naši futbalisti, ktorí strelecký účet otvorili v 20. minúte. Autorom úvodného gólu bol Mezey a na 2:0 zvyšoval Bednár. Do konca polčasu si to, táto dvojica zopakovala. Do kabín sa odchádzalo za stavu 4:0 pre našich futbalistov. V druhom polčase sa ku svojim spoluhráčom “dvojgólovým strelcom“ pridal  Dunka. Do listiny strelcov sa zapísal aj brankár Duleba, ktorý po faule na Harakalyho v šestnástke hostí rutinérsky premenil pokutový kop. Naši futbalisti rozstrieľali svojho súpera z Kluknavy 7:0. V nedeľu privítame na našom štadióne FK Veľkú Lomnicu.

Zostava MŠK: Duleba, Čup, Zacher, Milaňák, Fias, Čarnogurský, Bednár, Džadoň, Barnáš, Mezey Dunka      Striedali: Harakaly, Jurčo

Góly MŠK: Mezey 2, Bednár 2, Dunka 2, Duleba