V Harichovciach sa body delili.

ŠK Harichovce – MŠK Spišská Belá A  2:2  (0:1)

V Harichovciach sa body delili.
Bol to vyrovnaný zápas s množstvom gólových príležitostí na jednej aj druhej strane. Naši futbalisti sa ujali vedenia v 42. minúte, keď po ľavom krídle zaútočil rýchlonohý Džadoň a jeho prudký center si domáci futbalisti nešťastne vrazili do vlastnej bránky. V samotnom závere polčasu mal ešte tutovku Harakaly, ale jeho strela minula bránku domácich. V úvode druhého polčasu sme zvyšovali na 2:0. Opäť to bol dnes dobre hrajúci Džadoň. Jeho strela z ľavej strany prekvapila domáce gólmana a prepadla mu ponad ruky. Zdalo sa, že zápas budeme mať pod kontrolou, no domáci zvýšili aktivitu a viac krát nám poriadne podkúrili. V 57. minúte sa im podarilo znížiť na 1:2 a vývoj zápasu sa poriadne zdramatizoval. V týchto chvíľach sa iniciatívnejší domáci futbalisti snažili zápas vyrovnať. Napokon v 87. minúte zo štandardnej situácie sa im to podarilo. Aj keď naši futbalisti boli v dnešnom zápase blízko k víťazstvu, podľa priebehu hry možno konštatovať, že remíza bola spravodlivým vyjadrením pomeru síl na ihrisku.

Zostava MŠK: Duleba, Čup, Milaňák, Fias, Zacher, Barnáš, Bednár, Čarnogurský, Harakaly, Dunka, Mezey

Striedali: Džadoň, Vida, Siska

Góly MŠK: vlastný(Urban), Džadoň