V Helcmanovciach úroda gólov..

FK Slovan Helcmanovce – MŠK Slavoj Spišská Belá 3:5 (1:1)

Góly MŠK: Vida, Mezey, Milaňák, (vlastný), Dunka

Zostava MŠK: Duleba, Vida, Čup, Milaňák, Jurčo, Bednár, Čarnogurský, Barnáš, Depta, Mezey, Dunka Striedal: Harakaly

Zápas v Helcmanovciach skončil víťazstvom pre našich futbalistov. Už v 6. minúte sme vyhrávali 1:0 po peknej gólovej hlavičke Vidu. Domácim futbalistom sa v krátkom čase podarilo vyrovnať na 1:1. Herne sme mali navrch my, ale v prvom polčase už gól nepadol. V úvode druhého polčasu poslal Dunka kolmý pás na Mezeya  a ten zvýšil na 2:1. V tejto chvíli sa zdalo, že o zápase je rozhodnuté, no domácim sa podarilo vyrovnať aj po druhý krát. Využili našu nepozornosť v defenzíve a upravili stav zápasu na 2:2. V 65. minúte v šestnástke domácich po faule na Harakalyho premenil s prehľadom pokutový kop Milaňák. O pár minút sa stav zápasu menil opäť. Po centri Barnáša si domáci futbalisti strelili vlastný gól a my sme vyhrávali už 4:2. Avšak kurióznym gólom sa podarilo domácim ešte znížiť na 3:4. V závere zápasu Dunka spečatil naše víťazstvo a upravil skóre pre nás na konečných  5:3. Výsledok zápasu určite nezodpovedal dianiu na ihrisku. Počas celého stretnutia sme mali jasne hernú prevahu s množstvom gólových príležitostí. No naša defenzíva si v dnešnom zápase vybrala slabší deň a umožnila domácim futbalistom z minima príležitostí streliť až tri góly. V ďalšom kole sa naši futbalisti predstavia na domácom ihrisku s nováčikom súťaže TJ Tatran Ľubica.