Zaslúžená výhra nad Prakovcami.

MŠK Spišská Belá – FK Prakovce 4:1 (3:1)

Pekné slnečné počasie a silný vietor sprevádzali futbalistov v dnešnom zápase, v ktorom naši hráči privítali hostí z FK Prakovce. Postavenie mužstiev v tabuľke zodpovedalo aj predvádzanej hre. Od začiatku zápasu sme na ihrisku pôsobili futbalovejším dojmom. Boli sme herne iniciatívnejší a strelecky aktívnejší. Náš strelecky účet ako prvý otvoril kapitán Marek Milaňák. Peknou umiestnenou strelou prekonal hosťujúceho brankára. Do streleckej listiny sa zapísal dvoma gólmi aj Juraj Depta. Pohodlný náskok sme si pokazili v závere polčasu, keď sme nedokázali ustrážiť rýchleho Harakalyho, ktorý znížil na 1:3. V druhom polčase sme hrali proti vetru a iniciatíva bola stále na našej strane. Hrali sme s chuťou a vytvárali si gólové príležitosti, ktoré sme však nedokázali premieňať. Strelecky sa presadil iba Alojz Dunka, ktorý tvrdou strelou prestrelil hosťujúceho brankára. Škoda dvoch stopercentných tutoviek Dunku a Heutschyho v závere zápasu, po ktorých mohol byť výsledok ešte o čosi krajší. Po tomto zápase sme v tabuľke V. ligy opäť na druhom mieste. V nedeľu by sme mali potvrdiť postavenie v tabuľke naším víťazstvom nad Helcmanovcami.

Zostava MŠK: Duleba, Vida, Gancarčík, Milaňák (c), Jurčo, Depta, Fias, Čarnogurský, Džadoň, Mezey, Dunka

Striedali: Barnáš, Heutschy, Lizák