Spišská Belá potvrdila úlohu favorita.

TJ Družstevník Spišské Bystré – MŠK Slavoj Spišská Belá A 0:2 (0:1)

Po dlhej zimnej prestávke sa predstavili naši futbalisti v Spišskom Bystrom, ktoré po nevydarenej jeseni v snahe zlepšiť postavenie v tabuľke, doplnilo hráčsky káder o skúsených futbalistov. No aj napriek tomu boli v dnešnom zápase do úlohy papierového favorita pasovaní naši futbalisti, ktorí túto úlohu zvládli. Počas celého zápasu mali hernú prevahu s množstvom gólových príležitostí. Už v 10. minúte sa ujali vedenie, keď autorom gólu bol Depta. Domáci sa snažili presadiť a vyrovnať stav stretnutia, no naši futbalisti hrali zodpovedne v defenzíve a súpera nepúšťali do vážnejších gólových príležitostí. V prvom polčase sme sa strelecky už nepresadili aj keď príležitostí na strelenie gólu mali Dunka aj Depta. V druhom polčase pokračovala herná prevaha našich futbalistov. Po rohovom kope tutovku spálil kapitán Milaňák. Aj domáci futbalisti mali gólové príležitosti, ale brankára Dulebu sa im prekonať nepodarilo. Úspešným strelcom nášho druhého gólu bol opäť Depta, ktorý upravil na konečných 2:0 pre naše mužstvo. Zo Spišského Bystrého sme si priviezli tri body a v tabuľke nám patrí aj naďalej druhé miesto za vedúcimi Hrabušicami.

Zostava MŠK: Duleba, Vida, Šavel, Milaňák ©, Gancarčík, Depta, Zacher, Čarnogurský, Fias, Barnáš, Dunka

Striedali: Jurčo, Džadoň, Podolinský, Čup