Zaslúžene víťazstvo Harichoviec.

ŠK Harichovce – MŠK  Slavoj Spišská Belá   4:1 (2:1)

Na zápas do Harichoviec prišlo naše mužstvo v oklieštenej zostave. Domáci futbalisti sa od začiatku snažili hrať dobre kombinačne a technicky. Aj napriek tomu úvod zápasu patril nám. Už v 3. minúte sme vyhrávali 1:0, keď Barnáš lobom prekonal domáceho brankára. V 15. minúte Dunka šiel sám na domácu bránu, ale  jeho strela v nej neskončila. Škoda tohto momentu, ktorý možno mohol zmeniť následný vývoj zápasu.  V 20. minúte domáci Pukluš po priamom kope spoza šestnástky  vymietol pavučinu v našej bráne. V ďalšom priebehu zápasu nám chýbala medzihra a myšlienka hlavne v strede poľa. V niektorých prípadoch sme na súpera nestačili ani kondične. V 36. minúte domáci Klein prešiel našou obranou ako nôž maslom a peknou strelou upravil polčasový výsledok na 2:1 pre domácich. V úvode druhého polčasu mali naši futbalisti dve gólové príležitosti, ktoré ostali nevyužité. To bolo, ale z našej strany všetko. Domáci futbalisti boli aktívnejší a svoju výhru prikrášlili ešte dvoma gólmi. Musíme priznať, že náš výkon v dnešnom zápase nebol adekvátny nášmu postaveniu v tabuľke. V hernom prejave mužstva ako celku chýbalo nasadenie a chuť pobiť sa o výsledok. Hrali sme nekoncentrovane a úplne inač ako v minulotýždňovom zápase.  U niektorých našich futbalistov bolo jasne vidieť kondičný deficit. Škoda, že na lavičke náhradníkov nebol žiaden hráč, ktorý by mohol zasiahnuť do zápasu, pretože na striedanie bolo viacero adeptov už v prvom polčase. Domáci futbalisti podali  kolektívne dobrý výkon a v dnešnom zápase zaslúžene vyhrali.