Vydarený vstup do novej sezóny.

V úvodnom kole nového súťažného ročníka naši futbalisti vyhrali nad TJ Slovan Smižany 4:1. V horúcom až tropickom počasí podali všetci zodpovedný a bojovný výkon a na svoje konto si pripísali prvé tri body. Strelecky sa darilo útočnému tandemu Mezey – Dunka. Prvý gól zaznamenal Mezey po centrovanej lopte od Šavela. Hostia po chybe v našej obrane síce vyrovnali na 1:1, ale strelecky sa už viac nepresadili. Po strele Dunku sme sa do vedenia dostali opäť my. V prvom polčasu už ďalší gól nepadol a tak hráči odchádzali z horúceho trávnika s polčasovým výsledkom 2:1. V druhom polčase naši futbalisti pokračovali v dobrom výkone. Húževnatý Čarnogurský získal loptu v strede poľa a jeho presnú prihrávku zužitkoval Mezey, ktorý  zvýšil už na 3:1 pre MŠK. Záverečný gól zápasu strelil Dunka a upravil skóre na konečných 4:1 pre našich futbalistov. Veľká vďaka chlapci a klobúk dole za dnešný výkon, ktorý ste podali aj napriek veľkej horúčave !

Zostava MSK : Duleba, Šavel, Milaňák, Jurčo, Heutschy, Čarnogurský, Čup, Slodičák, Zacher, Dunka, Mezey                       Striedal : Andráš J.